RSS канал:
Журнал «Аспекти будівництва» - всім, хто будує чи будується PDF Друк e-mail

Всеукраїнський інформаційно-рекламний  журнал «Аспекти Будівництва» охоплює всі сфери будівництва. Журнал доносить до читача новітню інформацію про будівельні технології, товари та послуги на ринку будівництва. Широкий спектр відомостей – від проекту до усіх робіт, які супроводжують будівництво, ремонт домівки, її дизайн та облаштування стане у пригоді читачеві.

Опубліковані у журналі відомості зацікавлять не лише кінцевого споживача, а й бізнес-аудиторію. Журнал допоможе привернути увагу потенційних клієнтів, зміцнити ділові зв’язки та відстежити рівень конкуренції на будівельному ринку.


За вагомий внесок у розбудову України та високу журналістську майстерність «Аспекти будівництва» нагороджено у 2008 році ЛАУРЕАТСЬКИМ ДИПЛОМОМ,


у 2009 році почесною відзнакою МЕДАЛЛЮ  «Трудова слава»,


у 2010 році Дипломом Якості «UNIVERSAL QUALITI» ,


в 2011 році Медаллю "Лідер Національного Бізнесу" ,в номінації «За вагомий внесок у справу розбудови України та високу журналістську майстерність» в рамках Міжнародного Академічного Рейтингу популярності «Золота Фортуна».


Видання розповсюджується за передплатою, його можна придбати у супермаркетах та гуртівнях Західної України, а також на спеціалізованих виставках, у яких журнал бере активну участь.

Періодичність – 4 разів на рік;

Формат – А4;

Друк – повноколірний;

Тираж – 10 000 примірників;

Передплатний індекс – 96203


Адреса редакції: 79020, м. Львів, вул. Чорновола,59

тел./факс: (032) 242-25-11, 242-25-10, 050 955 68 97

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


 
Copyright © 2019. Аспекти Будівництва. Powered by WM portal